7 способов концентрации
полоса
banner-Образование для всей семьи
Верхний правый баннер для вузов
полоса
Главная страница
Развивающие занятия
Подготовка к школе
Школы общеобразовательные, музыкальные, искусств. УВК, Гимназии. Лицеи. Интернаты.
Внешкольные учреждения
Профессиональное обучение
выпускников 9 и 11 классов
Высшие учебные заведения
I-II и III-IV уровней аккредитации
Зарубежные образовательные программы в Одессе
Образование, переподготовка и стажировка за рубежом
Религиозные учебные заведения
Связано с морем
Дистанционное образование
Семинары, тренинги,
личностный рост
КУРСЫ
Школы танцев
Физическая культура и спорт
Кредиты на образование
Трудоустройство
Репетиторы
Библиотеки

 

Поиск учебного заведения по названию специальности, навыку, умению

Курси підготовки до ЗНО “Галілео”: досвід соціального репетиторства в Україні

Кожна людина прагне стати у своєму житті успішною, знайти хорошу роботу та не відмовляти собі практично ні в чому. Проте для того, щоб отримати бажану професію, необхідно багато та старанно вчитися. Через це ще з давніх часів звичайної шкільної освіти не вистачало для кожної окремої дитини для отримання необхідного рівня знань. Причин цьому було достатньо багато: в деяких випадках у вчителя не вистачало часу, щоб пояснити матеріал кожному учню окремо, у різних дітей були різні схильності до різноманітних дисциплін, або й вчитель не міг знайти підхід до дітей, а урок перетворювався просто у формальну вичитку матеріалу.

На сьогодні для того, щоб заповнити прогалини шкільної освіти, батьки вирішили звертатися за допомогою до приватних викладачів – репетиторів, які могли б допомогти своїм учням сягнути нових висот в освоєнні тієї чи іншої науки. Можна стверджувати, що репетитор має не тільки якісно і доступно пояснити тему, але також і пробудити в дитині бажання вчитися далі, без жодного примусу. Це можна виразити фразою: “Учитель навчає учня навчатися”.

Проте не в кожних батьків є можливість наймати своїм дітям репетиторів, оскільки не кожен має достатньої кількості коштів для цього – а от вартість послуг приватних викладачів з року в рік все зростає.

Приватному викладанню існує цілком реальна альтернатива, що носить назву соціальне репетиторство. В цьому випадку батьки не платять за заняття, що відвідують їх діти, а навчання відбувається повністю на волонтерських засадах. Викладачі в цьому випадку отримують важливий досвід викладання, а діти отримують знання.

Восени 2015-го року був запущений проект безкоштовної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під назвою “Галілео”. Ініціатором створення курсів виступила громадська організація “Асоціація репетиторів України”. Підготовка до ЗНО була обрана головною метою проекту через те, що незалежне оцінювання на сьогодні є одним із ключових елементів в системі освіти України.

Формат курсів достатньо простий: кожен викладач проводить заняття тривалістю півтори години один раз на тиждень, а відвідування занять безкоштовне для всіх бажаючих підвищити свій рівень знань. Спочатку заняття проводилися на базі фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, а згодом було обрано бібліотеку “Молода гвардія”. Підтримала проект найбільша спільнота репетиторів України — Букі, що надала фінансову та інформаційну підтримку.

Багато репетиторів відгукнулися на цю ініціативу, і було сформовано курси підготовки до ЗНО з різноманітних дисциплін. Деякі з викладачів пояснювали це різними мотивами, серед яких:

“…до якісної освіти шлях має бути відкритий всім бажаючим, незалежно від статків їхніх батьків…” (Євген Ткаченко, репетитор математики).

“…виникло бажання використати напрацьований матеріал та досвід для того, щоб допомогти отримати рівні можливості при вступі до вишів тим учням, які з тих чи інших обставин не мають змогу відвідувати платні підготовчі курси чи репетиторів…” (Тетяна Бондарчук, репетитор біології).

Восени 2016-го року розпочалася підготовка нового сезону для ''Галілео''. Кожен з репетиторів, який має трохи вільного часу, може долучитися до роботи курсів “Галілео”, заповнивши форму реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/1n8r8zmY0H7Lu5Cm1 і пройти співбесіду з представником громадської організації ''Асоціація репетиторів України''. Таким чином Ви зможете долучитися до проекту соціального репетиторства та отримати досвід викладання в групах. Освіта на сьогодні стала однією з рушійних сил науки. Соціальне репетиторство – це не тільки проект “навчання для всіх”, але також і значний крок у порівнянні з принципами традиційної освітянської системи.

Есть что сказать? Комментируй:

Ірина 2022-01-08 22:46:36
Добре, що створюються такі проекти. Я із маленького села, у шшколі на підготовку до ЗНО витрачають мало часу,у батьків нема змоги виділяти гроші на репетиторів. Тому готуюсь самостійно Зараз завдяки Інтернету можна самостійно готувати,бо є багато ресурсів, головне себе організувати. До англійської готуюсь за таким планом https://www.fatkin.school/blog/zno/pidgotovka-angliyska-mova. До української з амбасадоркою в Інстаграм @ukr_amba

[Ответить]
↑ 0 ↓

Страницы: [1]

Оставить комментарий

Ваше имя:
Ваша почта:

Комментарий:
Введите символы: *
captcha
Обновить

Powered by CommentIt 5 Ajax

 

Условия размещения информации на портале "Образование
для всей семьи"
Самостоятельное обучение
Оптимальный выбор рекламной стратегии

Copyright © Образование для всей семьи. Одесса.
Использование материалов, размещенных на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://obrazovanie.odessa.ua
(текст, кнопка или баннер)

Написать в редакцию портала "ОБРАЗОВАНИЕ для всей семьи"- portalodessa@gmail.com

Курси підготовки до ЗНО “Галілео”